اخبار و مقالات

تفاوت کرم پودرهای مرو با دیگر محصولات موجود در بازار ایران

آرایشی | تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۲/۰۱
در حدود چهار دهه پیش محصولات آرایشی و بهداشتی مرو را با هدف تولید کالاهای مرغوب ایرانی در رقابت با بهترین محصولات خارجی به بازار ملی عرضه نموده‌ایم. با دارا بودن بهترین مواد اولیه و بهترین فرمولاسیون ممکن، محصولات مرو جایگاه مناسبی از لحاظ کیفیت برای خود در بازار ملی ایجاد نموده‌اند.

علت افزایش محصولات آرایشی قاچاق در بازار

آرایشی | تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۲/۰۱
حمید مقیمی، در گفتگو با خبرنگار مهر، گفت: الان در حدود چند ماه است که محصولات چندین شرکت وارد کننده کالاهای بهداشتی و آرایشی کشور در گمرک خاک می‌خورد. در حالی که با توجه به روزهای پایانی سال و افزایش درخواست متقاضیان خرید این قبیل محصولات، شاهد وجود کالاهای آرایشی قاچاق هستیم.

روشی فوق العاده برای شادابی پوست

آرایشی | تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۲/۰۱
داشتن پوستی سالم و شاداب یکی از دغدغه های فکری خیلی ها، مخصوصا خیلی از خانم هاست و امروز برای رسیدن به این منظور، روش های مختلفی پیشنهاد می شود؛ به عنوان نمونه، گفته می شود که دستگاه های مختلف لیزر می توانند بسیاری از نیازهای بانوان را از این نظر برآورده کنند.

طریقه صحیح آرایش و رفع عیب هاى صورت

آرایشی | تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۲/۰۱
اینکه چگونه باید آرایش کنیم را همه ما از سنین خردسالى وقتى یواشکى به سراغ کیف لوازم آرایش مادرمان مى رفتیم و سر و صورتمان را قرمز مى کردیم بلدیم. آنچه اهمیت دارد طریقه صحیح آرایش و رفع عیب هاى صورت با استفاده از محصولات آرایشى است به عبارت دیگر یک آرایش ترمیم کننده.